تبلیغات
سربازگمنام

                    سربازگمنام


در مصاحبه با رویترز مطرح شد؛
شیخ نعیم قاسم: «اسرائیل می تواند آغازگر جنگ باشد اما نمی داند تبعات و عواقب آن چه خواهد بود و کنترل آن برایش غیر ممکن است. اسرائیل نه توانایی و نه جرات دارد به صورت یک جانبه به ایران حمله کند.»

به گزارش سربازگمنام به نقل از جام نیوز، خبرگزاری رویترز، روز پنجشنبه 1 مارس(11 اسفند) نوشت: «معاون دبیرکل جنبش حزب الله لبنان، اعلام کرد: "حمله اسرائیل به تاسیسات هسته ای ایران می تواند انفجاری را در خاورمیانه ایجاد کند و آمریکا را هم وارد میدان جنگ نماید. این جنگ فراتر از کنترل اسرائیل خواهد بود."»
رویترز ادامه داد: «قیمت نفت در حال حاضر در بالاترین حد خود در 10 ماه اخیر رسیده است که عامل اصلی این افزایش قیمت، تنش ها میان ایران و اسرائیل است. آمریکا و اسرائیل هنوز گزینه نظامی را در مقابله با برنامه هسته ای ایران حذف نکرده اند.»
رویترز افزود: « شیخ نعیم قاسم، به رویترز گفت: "آمریکا می داند اگر جنگی با ایران رخ دهد، این بدین معناست که کل خاورمیانه وارد جنگ خواهد شد و این جنگ محدودیتی نخواهد داشت. اسرائیل می تواند آغازگر جنگ باشد اما نمی داند تبعات و عواقب آن چه خواهد بود و کنترل آن برایش غیر ممکن است. اسرائیل نه توانایی و نه جرات دارد به صورت یک جانبه به ایران حمله کند و این در حالی است که آمریکا خطر را درک کرده است و به خاطر نزدیک بودن انتخاباتش نمی خواهد وارد جنگ شود."»

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 11 اسفند 1390 توسط سرباز گمنام


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان
ابزاروبلاگ