تبلیغات
سربازگمنام

                    سربازگمنام


در گزارش کمیته حقوق بشر دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز مطرح شد:

دروغی که گروه های تروریستی خلق عرب ساخته و خود باور کرده اند

هیچ فردی در خوزستان با این اوصافی که این گروه های تروریستی مدعی هستند کشته نشده و به نظر می رسد این موضوع در ادامه سناریوی کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی برای فشار به ایران باشد . به یقین شهروندان محترم خوزستان هیچگاه این دروغ ها را باور نخواهند کرد ...

 

 

کمیته حقوق بشر دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز، در تاریخ 8 اسفندماه 1390 طی گزارشی، نتایج تحقیقات خود در مورد اخبار عملکرد گروه های تروریستی و مخالف نظام را اعلام و تاکید کردند که اخبار منتشر شده توسط گروه های تروریستی دروغ است و هیچ فردی در خوزستان با این اوصافی که این گروه های تروریستی  مدعی هستند کشته نشده و به نظر می رسد این موضوع در ادامه سناریوی کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی  برای فشار به ایران  باشد . به یقین شهروندان محترم خوزستان هیچگاه این دروغ ها را باور نخواهند کرد .

در این گزارش آمده است: مدتی  است که ده ها خبر مبنی بر کشته شدن حدود 3 نفر در خوزستان به دست نیروهای امنیتی در سایت های اینترنتی  منتشر شده است .

 بنگاه سخن پراکنی  بی بی سی ، صدای آمریکا ، رادیو فردا و ده ها شبکه ماهواره ای بی نام و نشان نیز برای اینکه از این قافله عقب نمانند با مصاحبه های مختلف با برخی عناصر افراد  تروریست  همانند یاسین غبیشی (براساس گزارش پرس تی وی، وی عبدالمالک ریگی را  به اسرائیل وصل نموده بود ) ، یوسف عزیزی بنی طرف کمونیست و مرتبط گروه تروریستی کومله و تضامن الدیمقراطی الاهواز، سعید دبات عضو گروه تروریستی حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز( سایت اینترنتی این گروه مطالب  وی را منتشر می نماید ) ،در صدد القای دروغی هستند که خود آن را ساخته و باور کرده اند .

موضوع هنگامی جالب می شود که برخی عکس ها و نوشته ها در مورد این کشته ها متفاوت و متضاد است و هیچ سندی دال بر هویت واقعی افراد توسط این گروه های تروریستی منتشر نشده و برخی از سایت های این گروهک خبر دستگیری این افراد را منتشر نموده اند . شواهد نیز نشان می دهد یکی از عکس های مجهول الهویه  منتشره متعلق به یکی از  شهروندان عراقی است که در جنگ با آمریکا کشته شده و اسامی ذکر شده به عنوان افراد مقتول مجعول می باشند. 

گروه های چند نفره فامیل و تروریست خارج کشور موسوم به الاحوازی متشکل از حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز به سرکردگی حبیب نبگان عضو سابق لجنه الوفاق (مقیم دانمارک) و جبهه دمکراتیک ملی اهواز به سرکردگی صلاح مزرعه (مقیم کانادا ) کریم عبدیان نژاد عضو سازمان جاسوسی آمریکا ، عدنان سلمان (عبدالحسن طرفی زویری) سرکرده تضامن و عامل جاسوسی MI6 (مقیم انگلیس ) و محمد یباری (حامد کنانی ) عضو حزب تضامن (مقیم انگلیس ) محمود مزرعه سرکرده گروهک موسوم به جبهه دمکراتیک ملی ملت اهواز (مقیم انگلیس) ، سید طاهر آل نعمه (سید هاشم نعمتی ) سرکرده گروهک تروریستی حرکه التحریر(مقیم کانادا)  و... چند سالی است که با پشتیبانی سرویس های جاسوسی  برخی کشورها از جمله کشور سعودی ، انگلیس ، آمریکا و اسرائیل اقدام به تشکیل برخی شبکه های بمب گذاری در خوزستان نموده اند که از سال 1384 تاکنون  29 نفر را کشته و 350 تن دیگر از شهروندان خوزستانی  را مجروح نمودند.

به نظر می رسد همین گروه ها قصد داشته اند در روزهای منتهی به پایان سال 1390 ، نیز به دستور دستگاه های امنیتی آمریکا و اسرائیل و انگلیس دست به اقدامات تروریستی زده و در این خصوص نیز عملاً اطلاعیه رسمی منتشر نمودند و فیلم اقدامات تروریستی خود را در سایتهای وابسته به خود منتشر می نمایند . 

براساس تحقیقات مستقل کمیته حقوق بشر دانشجویان اهواز و به نقل از یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود عنوان شده که هیچ فردی در خوزستان با این اوصافی که این گروه های تروریستی  مدعی هستند کشته نشده و به نظر می رسد این موضوع در ادامه سناریوی کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی  برای فشار به ایران  باشد . به یقین شهروندان محترم خوزستان هیچگاه این دروغ ها را باور نخواهند کرد .

سوالات کمیته حقوق بشر دانشجویان اهواز:

1)   گروه های تروریستی باید به افکار عمومی پاسخ دهند در قبال چه مقدار پول این سناریو را ساخته اند؟ 

2)   دستگاه های جاسوسی بیگانه با چه هدفی این سناریوها را به این افراد و جریانات تروریستی واگذار نموده اند ؟

3)   شعار حقوق بشر از زبان تروریست ها افکار عمومی را به خنده وادار می کند ، شما باید پاسخگوی اعمال خود باشید

4)   تروریستها باید بدانند هیچگاه هدف وسیله را توجیه نمی کند .

5)   کشورهای مدعی حقوق بشری ! توضیح دهند چگونه و با چه انگیزه ای به این تروریست ها تابعیت می دهند .

 منبع : بولتن نیوز

 

 

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 10 اسفند 1390 توسط سرباز گمنام


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان
ابزاروبلاگ