تبلیغات
سربازگمنام

                    سربازگمنام


برخی افراد رد صلاحیت شده در انتخابات که بعضاً سابقه گروهکی نیز دارند، به تأسی از روش‌های تبلیغاتی گروهک تروریستی منافقین با راه‌اندازی کارناوال در سطح برخی شهرها و پخش گل و شیرینی مدعی شده‌اند که شورای نگهبان آن هم چهار روز مانده تا انتخابات صلاحیت آن‌ها را تأیید کرده‌ است!
   یکی از این افراد، شخصی به نام«چ»، کاندیدای رد صلاحیت‌شده یکی از شهرهای استان البرز است. نامبرده که به دلایل سمپاتی گروهک تروریستی منافقین در ابتدای انقلاب و همچنین ارتباط نزدیک با حلقه انحرافی ازسوی شورای نگهبان رد صلاحیت‌شده، اخیراً با پخش گل و راه‌اندازی کارناوال در خیابان‌های شهر مذکور، مدعی تأیید صلاحیت خود شده است!
   وی همچنین در جلسات محفلی خود با برخی رهبران انحراف در این شهر استان البرز گفته که «مردم نباید رأی بدهند تا مشارکت پایین بیاید و منتخب مردم با رأی بالا در مجلس وارد نشود تا در منطقه، جا پای محکمی نداشته باشد. اگر قرار شد رأی هم بدهند باید رأی سفید بدهند تا رأی کاندیدای اصول‌گرای این شهر به‌شدت پایین بیاید.»
   ذکر این نکته ضروری است که راهبرد کاهش مشارکت مردم برای پایین آمدن رأی کاندیداهای اصول‌گرا، روشی است که رهبران جریان انحرافی همسو با جریانات ضدانقلاب به عوامل خود ابلاغ کرده‌اند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 اسفند 1390 توسط سرباز گمنام


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان
ابزاروبلاگ