تبلیغات
سربازگمنام

                    سربازگمنام


پیرو شکایت فردی در اصفهان مبنی بر دریافت چندین ایمیل غیر اخلاقی و تهدید آمیز، مامورین بلافاصله اقدامات خود را آغاز کردند.

به گزارش سرباز گمنام به نقل از باشگاه خبرنگاران سردار سید كمال هادیان‌فر ، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی افزود: پس از بررسی آدرس الکترونیکی شاکی مشخص شد که وی تعداد 41 نامه الکترونیکی حاوی مطالب و تصاویر مستهجن دریافت و این اواخر ارسال کننده تعدادی از عکس های شخصی شاکیه را ارسال و وی را تهدید به انتشار این تصاویر کرده است که طی تحقیقات نخست مشخص شد که متهم از طریق VPN اقدام به این کار کرده است تا هویتش را پنهان دارد .

وی در ادامه افزود :ولی با توجه به اقدامات فنی و تخصصی انجام گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا نهایتا متهم شناسایی و دستگیر شد که در این خصوص برخی کاربران بر این اشتباه هستند که با استفاده از VPN هویت خود را در فضای مجازی پنهان نگاه می دارند اما پلیس فتا به وسیله امکانات تخصصی و کارشناسان فنی این کاربران خاطی را شناسایی می نماید .

سردار هادیان‌فر تصریح كرد : البته ایجاد مزاحمت و ارسال ایمیل های غیر اخلاقی و یا تهدید آمیز برای دیگر کاربران عملی غیر قانونی تلقی شده و پلیس در صورت مشاهده با این کاربران برخوردی قانونی و قاطع خواهد داشت.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 فروردین 1391 توسط سرباز گمنام


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان
ابزاروبلاگ