تبلیغات
سربازگمنام

                    سربازگمنام


لیدر گروه سیاسی نظامی عقاب ایران: «زمانی که من جوان بودم در محله ما یک جوانی می خواست به خانه عمویش برود و راهش را گم کرده بود. او از محله ما که رد می شد ریختیم تکه و پاره اش کردیم چراکه به گمان ما او به این محله آمده بود تا به دخترهایی که مال ما بودند نگاه کند، دخترای محله ما.»

به گزارش سرباز گمنام به نقل از جام نیوز، سرلشکر شاهنشاهی "مهدی روحانی" لیدر سلطنت طلب گروه سیاسی نظامی عقاب ایران در ویژه برنامه ای که از شبکه سلطنت طلب پارس پخش می شد در واکنش به برنامه طنز خنده بازار (برنامه ای از شبکه 3 سیما) که وی را به باد تمسخر گرفته بود چنین گفت: «جمهوری اسلامی از گروه عقاب ایران بسیار وحشت زده شده است زیرا برای من سریال تلوزیونی درست کرده اند. به کسانی که در مورد من سریال تلوزیونی می سازند می گویم دستتان درد نکند. به شما سلام نظامی می کنم و ممنون و متشکرم که برای گروه من تبلیغ می کنید.»
وی که از عدم حمایت گروه عقاب ایران از سوی مردم در رستاخیز چهارشنبه آخر سال، بسیار ناراحت و عصبانی بود در نطقی خطاب به مردم چنین گفت: «ایران امروز برای دنیا دردسر شده است و متاسفانه ما نیز نه عرضه و نه جرات و نه لیاقت و نه هیچکدام از صفات خوب بشری را نداریم. ما هیچ احساس وظیفه ای راجع به مملکتمان نداریم.»
روحانی در افزود: «زمانی که من جوان بودم در محله ما یک جوانی می خواست به خانه عمویش برود و راهش را گم کرده بود. او از محله ما که رد می شد ریختیم تکه و پاره اش کردیم چرا که به گمان ما او به این محله آمده بود تا به دخترهایی که مال ما بودند نگاه کند، دخترای محله ما. این ایران زمان ما بود(!) حالا چرا اینطوری شده است؟!»
"مهدی روحانی" گفت: «من به عنوان یک ایرانی فراری از شما ملت ایران طلبکارم چرا که شما دارید مملکت ما را به باد می دهید.»
وی در انتها با یأس و ناامیدی گفت: «صحبت های من یک روزی می تواند ترجمه شود و به تاریخ ایران بپیوندد که عقاب ایران چه حرف هایی زد و درست از آب درآمد.»

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 21 فروردین 1391 توسط سرباز گمنام


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان
ابزاروبلاگ